2002

HAKKIMIZDA

Eskişehir oto kiralama sektöründe 20 yılı aşkın süredir güven veren, sektörün markası haline gelen Şahan Oto Kiralama kısa ve uzun vadeli araç kiralama hizmetleri için doğru adresiniz olmaya devam ediyor.

Sahip olduğumuz araç çeşitliliği ile sizlere hizmet sunarken güven unsurunun her şeyin önünde olduğunu unutmadan çalışarak Eskişehir araç kiralama denildiğinde aklınıza gelen ilk firma olmayı başardık. Bakımları düzenli olarak yapılan son model araçlarımız, başarımızın ve müşteri memnuniyeti ortalamamızın hep yüksek olmasının en temel nedenidir.

ESKİŞEHİR OTO KİRALAMA

Şahan Oto Kiralama, 30 yıldan uzun süredir Eskişehir oto kiralama firmaları arasında başarıyla yükselen bir ivmeyle güvenli seyahatlere ortak olmaktadır. Bilinen bir rent a car firması olarak araç filomuzu yıllar içerisinde sürekli yenilemiş, daha iyi hizmet verebilmek için büyümeye devam etmekteyiz.

Devamını Oku

ESKİŞEHİR OTOMATİK ARAÇ KİRALAMA

Eskişehir rent a car firması Şahan Oto Kiralama, geniş araç filosu, binek ve ticari seçenekleri ile günlük, haftalık, aylık seçeneklerle oto kiralama yapmaktadır. Seyir esnasında sağladığı konfor, yakıt ve  efor tasarrufu özellikleri ile çok tercih edilen otomatik araçlarımız, ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Devamını Oku

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

Ticari işletmelerin hizmetlerinden, üretimlerinden doğan araç ihtiyaçlarını karşılamanın en kolay ve güvenli yolu araç kiralamadan geçer. Kiralamanın avantajlı olmasının en önemli sebebi işletmenizin sermayesini koruyor olmasıdır.

Devamını Oku

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım