Sık Sorulan Sorular

Eskişehir Şahan Oto Kiralama Sık Sorulan Sorular

Kiralama Sözleşmesinde ikincil sürücü olarak belirtilmiş ve kiralama koşullarına uyan herhangi biri ise kullanabilir.

Aracın bulunduğu yeri değiştirmemeniz, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vermeniz ve Şahan Oto Kiralamayı aramanız gerekiyor.

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir. Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlarmızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

Operasyonel kiralama sözleşme süresi boyunca aracınızın tüm periyodik bakım işlemleri, üretici markanın belirlediği kriterler çerçevesinde yetkili servislerde gerçekleştirilmekte ve bu işlemlerin maliyetleri Şahan Oto tarafından karşılanmaktadır.

Her marka ve modelde tüm binek araç seçeneklerini Şahan Oto dan kiralayabilirsiniz.

Günümüze kadar Frigya, Bizans, Anadolu Selçukluları ve Osmanlı İmparatorluğu gibi birçok büyük medeniyete ev sahipliği yapmış olan Eskişehir, günümüzde ise tarihi dokusu, huzurlu sosyal yaşantısı, doğal güzellikleri ve tabii ki üniversite hayatındaki canlılıkla akıllara geliyor. Son zamanlarda özellikle yerli turistler için keyifli bir hafta sonu gezi rotası olan şehrin tamamını bir uçtan diğer uca pratik bir şekilde keşfetmek için her yerden kolayca ulaşabileceğiniz Eskişehir Şahan rent a car ofisinden uygun fiyata son model oto kiralayabilirsiniz. Kolayca gerçekleştirebileceğiniz kiralama işleminin ardından önünüzdeki zamanı şehri keşfetmeye ve keyifli vakitlere harcayabilirsiniz. Profesyonel hizmet sunan Eskişehir oto kiralama şubemizde ulaşım sürecinizde size destek sağlamaktan mutluluk duyacağız.

Eskişehir oto kiralama firması olarak eskişehir havaalanından araç telimatlarımız herzaman mümkündür.

                  UZUN SÜREDİR KİRALAMA SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN

                ŞAHAN OTO KİRALAMA FİRMASI MART AYINA ÖZEL 100.00 BAŞLAYAN FİYATLARLA

Eskişehir Araç Kiralama Hizmeti Sunan,Şahan Oto Kiralama Geniş Araç Filosu Ve Fiyat Avantajlar ...Eskişehir Şahan Ren Ta Car, Ofisinden Uygun Fiyata Dilediginiz Aracı Kiralayabilirsiniz,


Web Tasarım