Kiraladığınız aracın bakım, onarım, sigorta, vergi ve lastik değişimi gibi işleri için ek masrafları olmaması sizin için en büyük avantaj olmaktadır.
 

 Bakımlı iç ve dış temizliği yapılmış temiz araç seçeneklerimiz ile kiralık araçlarımızı avantajlarıyla sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Yatırım Maliyetiniz Olmaz

Şirket sermayesinde araç alımı için toplu para çıkışı olmaz. Sağlanan bu nakit, çalışma sermayesine eklendiğinde işletme karlılığı artar.

 

Yatırım Riskiniz Olmaz

İşletmenize gereken araçları kiraladığınız zaman, sözleşme bitiminde araçları geri verebilirsiniz. Satın alma yönteminde ise araçlar, piyasa değerinden çok daha düşük bir bedelle nakite dönüştürülebilir.

 

Gider Maliyetleriniz Sabitlenir

Aylık kira ödemeleriniz sabit olacağından işletmenizin finansal dengesi bozulmaz. Böylece şirketinizde yapacağınız harcamalar veya yatırımlar daha da somutlaşır.

 

Banka Kredilerini Başka İhtiyaçlarınız İçin Kullanırsınız

Aylık kira ödemeleriniz, şirket bilançonuzda pasifte yer almadığı için, başka faaliyetleriniz için çok daha fazla kredi kullanabilirsiniz.

 

Araçsız Kalma Sorununuz Yok

Kiralama süresince bakım, onarım veya hasar durumlarında da iş devamlılığının bölünmemesi için size muadil bir araç temin edilir.

 

İş Gücü Kaybınız Olmaz

Araç filonuzla ilgili tüm bakım-onarım, vergisel ve operasyonel sorumluluktan muaf olursunuz. Alım-satım anında ki zaman kayıpları ve prosedürler ortadan kalkar. Şirketinizin zaman verimliliğini arttırırsınız.

 

7 gün 24 Saat Yol Yardım ve Lastik Yenileme

Olası arıza ve hasar durumlarına karşı 7/24 yol yardım hizmetini hazır tutar. Sürüş güvenliğiniz için kış lastikleri ve dört mevsim lastikleri her 50.000 km’de değişir.

 

Araç Yenileme Probleminiz Yok

Şirketlerin 2.el araçlarını hemen satmak istemeleri ve şirket araçlarının 2.el  de çok ucuza satılması ciddi nakit kaybına sebep olmaktadır. Kiralama sistemiyle bu nakit kaybının önüne geçilmiş olunur.

 

Web Tasarım